ikdson1.png

Türkiye’nin en büyük yabancı dil kursu zinciri olarak öğrenci taleplerine en uygun cevapları vermek ve gerekli olanakları sağlamak birinci önceliğimizdir. Sizlerin de bildiği üzere kurumlarımızdan yabancı dil eğitimi alan öğrenciler, bu eğitimlerine yurt dışında da devam etme talebinde bulunmakta ve bu talep her geçen gün artmaktadır. Bu talebe istinaden öğrencilerimizin çok uygun fiyatla yararlanabilecekleri bir “Yurt dışı İngilizce Eğitim Paketi” oluşturduk.
 

Bu paket kapsamında sadece bizim öğrencilerimize özel hazırlanan bu 2 haftalık “Yurt dışı İngilizce Eğitim Paketi’ni (İngilizce Eğitimi, Konaklama ve Yemek dahil)” öğrencilerimiz 400 GBP ödeyerek satın alabilirler. Öğrencilerimiz her gün öğleden önce İngilizce eğitimi alacaklar. Öğleden sonra ise serbest zaman olacaktır. İsteyen öğrencilerimiz İngiltere ofisi tarafından düzenlenecek çeşitli gezi ve sosyal aktivite programlarından faydalanabilirler. Bazı programlar ücretlidir. Programa katılan öğrenciler günlük konuşma İngilizcesi odaklı eğitim alacakları için seviyeden ziyade konuşma becerisi (Speaking) odaklı bir eğitim programı uygulanacaktır. Bu sebeple katılımcıların en az B1 seviyesinde İngilizce biliyor olmaları gerekmektedir. İngilizce seviyelerindeki herhangi bir eksiklikte indirimli fiyatlarımızla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Böyle bir eğitim paketi standart fiyatlara bakılırsa yaklaşık 800-1000 GBP arasında tutmaktadır. Ancak bizim oluşturduğumuz bu hizmet kapsamında öğrencilere sunduğumuz rakam piyasa fiyatının yarısının bile altındadır.

Bu programın uygulanacağı 2020 yılı için belirlenen tarihler 12-25 Ocak, 12-25 Ocak, 17-30 Mayıs ve 20 Eylül-3 Ekim olup halihazırda hem eğitim hem de konaklama hizmeti vermekte olan binamızda, ilgili sayıda kontenjan rezerve edilmiştir.

 

Bu programdan sadece yetişkin gruplarına kayıt yaptıran öğrencilerimiz faydalanabilirler. Konaklamalar 4 kişilik paylaşımlı odalarda sağlanacaktır. Kurumumuz öğrencilerinin ödeyeceği 400 GBP içeriğinde, 4 kişilik odada 1 kişilik konaklama, 48 saat İngilizce eğitimi ve 3 öğün yemek ücreti bulunmaktadır.

 

Uçak bileti, vize işlemleri, hava alanı transferlerinin sorumluluğu öğrencinin kendisine aittir. Ancak talep edildiği takdirde ücreti mukabili bu hizmet de tarafımızca sağlanmaktadır.

 

Brighton şehrine en yakın hava limanı Gatwick Hava limanıdır. Buraya bilet alındığı taktirde ulaşım hem daha kısa sürede hem de daha az maliyetli olacaktır.

Hava limanından Brighton şehrine tren seferleri düzenlenmektedir. Tren bileti 10 GBP’dir. Ayrıca öğrencilerimiz taksi ile de ulaşım sağlayabilirler.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizi 0216 515 45 65 numaralı telefondan arayabilir ve görüşme randevusu alabilirsiniz.